Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

izbudujemy.pl » Artykuły » Vademecum

System ochrony bocznej XP

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

DOKA POLSKA Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 27.05.2014 r.

System XP może służyć jako zabezpieczenie krawędzi stropu lub deskowania, a także jako zabezpieczenie przed upadkiem z istniejącego budynku. Ten uniwersalny zestaw barier jest w pełni dzierżawiony i kompatybilny z każdym systemem deskowania Doka. Głównym elementem jest słupek XP dł. 1,2 m, który mocuje się do pięciu rodzajów przyłączy, tzw. „butów”. W zależności od tego, gdzie będzie zamontowana bariera wyprodukowano „buty” do montażu na krawędzi stropu lub deskowania, do wkręcania w gotowe otwory lub do kotwienia w betonie. Wszystkie elementy łączone są na tzw. easy click, co zwiększa efektywność pracy. Nowym rozwiązaniem jest przedłużka słupka XP dł. 0,6 m, podwyższająca obarierowanie z wymaganego normowo 1,1 m do wysokości 1,8 m. Innowacją jest również wprowadzenie do asortymentu siatki ochronnej XP, dzięki czemu system XP jest kompletnym zabezpieczeniem BHP.

Producent: Doka Polska Sp. z o.o.
Zastosowanie: ochrona przed upadkiem z deskowania i konstrukcji budynku

DOKA POLSKA Sp. z o.o.

Doka Polska jest austriackim producentem i dystrybutorem deskowań. Oferuje wszelkiego rodzaju usługi związane z prowadzeniem projektu w zakresie szalunków, od projektowania przez dzierżawę i zakup po serwis urządzeń.

System ochrony bocznej XP

System XP może służyć jako zabezpieczenie krawędzi stropu lub deskowania, a także jako zabezpieczenie przed upadkiem z istniejącego budynku. Ten uniwersalny zestaw barier jest w pełni

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie